Blog

Toaletný stolík, prečo ho každá žena potrebuje?

Toaletný stolík hollywood (pro)

Spálňový nábytok nie je len šatníková skriňa, posteľ a nočné stolíky alebo komoda. Jedným z dôležitých dizajnových prvkov a mimoriadne funkčným doplnkom ženskej spálne je vkusný toaletný stolík. Toaletné stolíky už dlho sprevádzajú ženy pri ich každodenných starostlivých činnostiach, ale v súčasnosti sú aj veľmi obľúbené. Počas tohto obdobia sa trendy týkajúce sa tohto nábytku zmenili. Spočiatku to boli masívne, bohato zdobené modely z dubového dreva, kým v súčasnosti sú to ľahšie a minimalistickejšie modely z MDF, kovu alebo skla. Bez ohľadu na zariadenie vašej izby a prevládajúcu módu sa oplatí mať v spálni vlastný kútik so zrkadlom na odkladanie make-upu a úpravu vlasov. Postarajte sa o estetiku svojho interiéru výberom toaletného stolíka, ktorý dobre plní svoju funkciu a zároveň dokonale ladí so štýlom vašej izby.

Toaletný stolík do dievčenskej izby

Chcete dať svojej dospievajúcej dcére darček, vďaka ktorému sa bude cítiť ako princezná? Vytvorte v jej izbe priestor, ktorý bude funkčný a zároveň krásny, a darujte jej toaletný stolík. Toaletný stolík je jedným z najženskejších kusov nábytku, aké boli kedy vytvorené. Tento minimalistický, jemný toaletný stolík Hollywood sa hodí do väčšiny spální alebo kúpeľní. Nanášanie mejkapu a iných kozmetických procedúr pomocou takéhoto kusu nábytku je čistým potešením. Pri výbere toaletného stolíka sa oplatí zohľadniť aktuálny štýl a dizajn interiéru, veľkosť toaletného stolíka a osvetlenie potrebné na to, aby ste si s ním mohli naniesť dokonalý make-up.

 

Toaletný stolík/písací stôl, biela/dub sonoma, elis

Zlaďte štýl s výzdobou spálne

Najlepšie je začať s výberom dokonalého kozmetického stolíka určením štýlu vašej spálne alebo inej miestnosti, kde bude daný kus nábytku umiestnený. Dávajte pozor na povrchovú úpravu nábytku a jeho farby. Vyberať môžete z moderných a minimalistických modelov, ktoré sa vďaka univerzálnym farbám a jednoduchosti budú hodiť k mnohým štýlom.

Aký by mal byť dokonalý toaletný stolík pre ženu?

Dokonalý toaletný stolík pre ženu by mal odrážať povahu jeho majiteľky. Žena si môže toaletný stolík ozdobiť kvetmi v obľúbenej váze, sviežou zelenou rastlinou alebo rámikom na fotografie, krabičkou na náušnice a prstene alebo špeciálnym stojanom na šperky. Na vrch toaletného stolíka môže umiestniť aj fľaštičky so svojimi obľúbenými parfumami. Ľudia, ktorí majú radi poriadok, ocenia kozmetické organizéry, ktoré uľahčujú triedenie doplnkov na líčenie.

Toaletný stolík hollywood (pro) black

Toaletný stolík do malého priestoru a nielen do spálne

Ak uvažujeme o výbere toaletného stolíka a máme malý priestor, na pomoc prichádzajú naše návrhy. Ide o kus nábytku, ktorý bude fungovať na akejkoľvek ploche; všetko závisí od vhodného usporiadania vášho interiéru pri zachovaní rovnováhy a harmónie. Nechceme, aby náš interiér pôsobil preplnene, preto môže byť toaletný stolík prvkom, ktorý vyplní spálňu a dotvorí jej dizajn. Moderný dizajn však umožňuje, aby sa tento kus nábytku stal aj zaujímavou súčasťou kúpeľne či šatníka! Toaletný stolík môže byť dekoratívnym doplnkom, ktorý dodá interiéru ten správny charakter a zároveň zostane veľmi funkčný: neslúži len na odkladanie parfumov, kozmetiky alebo šperkov, ale vytvára pre ne aj úložný priestor.

Toaletný stolík rustical

Existuje mnoho rôznych typov toaletných stolíkov, z ktorých každý má svoje výhody a nevýhody, ale v konečnom dôsledku je tento kus nábytku nevyhnutnou súčasťou každej ženskej spálne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *