Blog

Plastové stoličky: Prečo je plastový nábytok vhodný pre vás a váš domov?

Plastove stolicky uvod

Plastové stoličky – ide o veľmi praktický kus nábytku, ktorý sa hodí do kancelárie alebo inej časti vašej domácnosti. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu, ktorý vám umožní používať ju aj v priestoroch s vysokou vlhkosťou a teplotnými výkyvmi. Stolička má mäkké sedadlo čalúnené ekokožou, ktoré zabezpečuje pohodlie pri jej používaní. Stolička bude dobre vyzerať v modernom kancelárskom priestore, detskej izbe, ale aj v kuchyni.

Moderný vzhľad

Plastová stolička má moderný vzhľad a je veľmi pohodlná. Stoličku je možné vybrať si v rôznych farebných prevedeniach. V elegantných matných farbách bude pútať pozornosť pri každom stole a v každej miestnosti vašej domácnosti!

Nohy stoličky sú vyrobené z bukového dreva a sedadlo je z vysokokvalitného plastu. Vďaka drevenému rámu je veľmi stabilná, takže na nej môžete sedieť bez obáv, že sa pod vašou váhou zrúti.

Plastove stolicky skandinavia

Pohodlnosť

Je dôležité vybrať si správnu veľkosť tohto typu stoličky, aby ste na nej mohli pohodlne sedieť dlhší čas bez toho, aby ste pociťovali nepohodlie v chrbte alebo nohách. Operadlo môže mať rôzne tvary a veľkosti. Sedadlo môže byť vyrobené z látky alebo kože, podľa toho, čomu dávate prednosť. Dodáva sa aj s podrúčkami alebo bez nich, v závislosti od vašich potrieb.

Jednoduchá údržba

Tento typ stoličky sa veľmi ľahko čistí, pretože si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť ani údržbu.

Sú ľahké, odolné a jednoducho sa čistia. Plast je odolný voči UV žiareniu, takže vekom ani pôsobením slnka nežltne.

Plastove stolicky 1

Jednoduchá montáž

Plastové stoličky si môžete zostaviť sami aj bez väčších zručností- stačí postupovať podľa nášho návodu!

Plastové stoličky sa dajú použiť v interiéri aj exteriéri, na akúkoľvek príležitosť alebo podujatie. Plastové stoličky sú skvelým spôsobom, ako ušetriť miesto a peniaze.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *