Blog

Toaletný stolík: Ako si vybrať ten správny?

Toaletný stolík biely hl

Toaletné stolíky sú tu už dlho. Prvý krát sa objavili v hollywoodskych filmoch už v 20. a 30. rokoch minulého storočia. Už vtedy ich ženy používali pri rannej úprave mejkapu a vlasov pred prípravou na nový deň. Dnes sú stále obľúbené medzi ženami, ktoré chcú vždy vyzerať čo najlepšie. Kvalitný toaletný stolík so zrkadlom a osvetlením je skvelým darčekom pre každú ženu.
Výber správneho toaletného stolíka nie je jednoduchý. Trh ponúka tisíce modelov, ale všetky majú svoje výhody a nevýhody.
V tomto článku vám poradíme, ako si vybrať toaletný stolík, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Veľkosť a výška

Pri výbere toaletného stolíka je dôležité zohľadniť veľkosť miestnosti a jej dizajn. Do úzkej miestnosti bude vhodnejší malý toaletný stolík, zatiaľ čo v priestrannej miestnosti si môžete vybrať o niečo väčší. Okrem toho by ste mali venovať pozornosť výške zrkadla. Ak ste vysokí, potom je lepšie vybrať si nastaviteľné zrkadlo, ktoré sa dá upraviť do akejkoľvek výšky. Toaletné stolíky so zrkadlami sú medzi ženami už dlho obľúbené. Zrkadlá nám pomáhajú vidieť sa zo všetkých strán, z rôznych uhlov a zhodnotiť, čo nám najviac vyhovuje. To je dôležité najmä pri výbere
oblečenia a doplnkov.

Toaletný stolík hollywood (pro) plus

Úložný priestor

Toaletný stolík nám tiež poskytuje ďalší úložný priestor na šperky, kozmetiku a iné veci, ktoré používame každý deň. Mnohé dostupné modely disponujú špeciálnymi zásuvkami na odkladanie vecí, ako sú kefy na vlasy alebo hrebene, kozmetika, šperky a iné drobnosti, ktoré potrebujete mať vždy poruke. Vyberte si toaletný stolík s úložným priestorom, ktorý vyhovuje vaším potrebám a bude dostatočne veľký na všetky vaše cennosti. Každé dievča vie, že zbierka šperkov si takýto úložný priestor vyžaduje. Do priestrannej zásuvky sa zmestí veľké množstvo náhrdelníkov, prsteňov, náramkov a kozmetických výrobkov.

Toaletný stolík s led osvetlením hollywood 5

LED osvetlenie

LED žiarovky sú energeticky úspornejšie ako žiarovky, čo znamená, že ušetríte peniaze za účty za elektrinu. Okrem toho sú LED žiarovky jasnejšie ako bežné žiarovky, čo uľahčuje ranné nanášanie
mejkapu. Svetlo zo žiaroviek LED lepšie ladí s odtieňmi pleti a vôbec neskresľuje jej podtón. Zrkadlo s LED osvetlením je možné zapnúť jediným dotykom – je to tak jednoduché! Vďaka kvalitnému toaletnému stolíku so zrkadlom a osvetlením sa každá žena bude cítiť ako hollywoodska hviezda!

Toaletný stolík scandi led

Materiál a dizajn

Kvalitné toaletné stolíky sú vyrobené z MDF laminátu a majú pochrómované kovové nohy, čo zabezpečuje ich pevnosť a odolnosť. Pri výbere dizajnu toaletného stolíka si môžete vyberať z rôznych elegantných štýlov, ktoré sa hodia do každej miestnosti vašej domácnosti. Medzi najpopulárnejšie patrí klasický, vintage a shabby chic.

 

Doprajte si krásny toaletný stolík ešte dnes!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *